Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Tišnov

Mobilní rozhlas

Dopravní omezení TIŠNOV - DRÁSOV (od 9.1.2018)

Upozorňujeme občany, že od 9. ledna 2018 nebude možné projet motorovými vozidly v úseku Tišnov - Drásov (s výjimkou místní části Trnec, která zůstává i nadále z Drásova dostupná) a naopak. Plánované ukončení prací v souvislostí s rekonstrukcí kanalizace v Tišnově je 18.února 2018. Celý úsek Tišnov - Drásov pak bude uzavřen od 19.února do 31.srpna 2018, a to z důvodu výstavby nové vozovky a mostu.

Autobusová linka 311 pojede v úseku Tišnov – Drásov obousměrným odklonem po silnici II/385 přes Hradčany, okolo čebínské rozvodny do Drásova přímo k zastávce Drásov, nám. (čímž vynechá zastávku Tišnov, Trnec) a dále po své trase. Na odklonové trase navíc obslouží zastávky Hradčany, žel. st. a Hradčany. Z důvodu jízdy po delší odklonové trase bude linka odjíždět z Tišnova do Kuřimi dříve a naopak bude přijíždět do Tišnova od Kuřimi později. Více informací k autobusové dopravě naleznete zde.

POZOR: Na lince 311 platí od 10. 12. 2017 do 30. 4. 2018 souběžně výluka Tišnov, Brněnská - vedení linky v Tišnově přes zastávku Tišnov, čerp. st. s vynecháním zastávky Tišnov, sídliště.

více informací a detailní mapka

Kluziště Tišnov v úterý 9.ledna MIMO PROVOZ

Z důvodu nezbytné technické údržby bude v úterý 9.ledna 2018 zcela uzavřeno tišnovské kluziště u ZŠ Smíškova. V uvedený den bude provedeno nutné přebroušení ledové plochy. Od středy 10.1. již bude zase provoz kluziště probíhat v obvyklém režimu. 

Děkujeme za pochopení.

na web kluziště
Sledovat online archiv na FB
Nastavení vašeho profilu